Clubul pentu toti copii!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Clubul pentu toti copii!

Clubul pentru toi copii din lume, iar aici vor discuta si se vor afla lucruri noi.
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Mar Noi 04, 2008 4:12 pm
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Top postatori
Admin
Muzica evenimente I_vote_lcapMuzica evenimente I_voting_barMuzica evenimente I_vote_rcap 
asul2007
Muzica evenimente I_vote_lcapMuzica evenimente I_voting_barMuzica evenimente I_vote_rcap 
vladstoica
Muzica evenimente I_vote_lcapMuzica evenimente I_voting_barMuzica evenimente I_vote_rcap 
alinamiss
Muzica evenimente I_vote_lcapMuzica evenimente I_voting_barMuzica evenimente I_vote_rcap 
Bookmarking social
Bookmarking social reddit      

Sunt Alexandru si sunt propietarul forumului pentru toti membri.Aici toti membri se pot juca jocuri online.Pentru a te juca jocurile forumului trebuie sa fi membru.Toti membri care scriu prosti pe forum vori fi pedepsiti cu schimbare parolei, iar parola va fi trimisa pe email membrului dupa ce-si ispaseste pedeapsa.Pentru copii care merg la internet nu pot fi moderatori.

Pastrati adresa Clubul pentu toti copii! pe site-ul dvs. de bookmarking social
Cuvinte-cheie

 

 Muzica evenimente

In jos 
AutorMesaj
vladstoica




masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : student
Cum te simti? : bine
Data de inscriere : 18/07/2011

Muzica evenimente Empty
MesajSubiect: Muzica evenimente   Muzica evenimente Icon_minitimeLun Iul 18, 2011 9:02 am

Pentru noi munca inseamna sa facem oamenii fericiti.Orice eveniment poate fi cu adevarat memorabil in cazul in care exista "muzica buna".
Va ajutam sa faceti in asa fel incat evenimentul dumneavoastrea sa fie asa cum v-ati dorit si sa reflecte personalitatea dumneavoastra.Va putem oferi fie o nunta moderna,fie una clasica ,fie una neconventionala.
Aveti intrebari legate de "muzica evenimentului dumnevoastra"?
Noi avem raspunsurile.Intotdeuna ne-am dorit sa vedem oamenii ca se simt bine.Confortul dumneavoastra este mereu pe primul loc,de aceea in momentul in care efectuam o organizare eveniment pentru dumneavoastra avem grija sa fim la curent cu tot ceea ce se intampla,intr-un mod placut prin care sa va simtiti multumit la fiecare discutie si etapa a planificari.

Va asteptam cu drag sa ne contactati la:
email: stelianpetcu.band@yahoo.com
telefon: 0763.77.99.88
Sus In jos
 
Muzica evenimente
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clubul pentu toti copii! :: Lucruri pentru membri :: Jocuri tari super-
Mergi direct la: